📍 Spoty społeczności
Zaloguj się, aby dodawać spoty.
Pozdrawiam blond (chyba) rowerzystkę 🚴♀
Mijaliśmy się w niedzielę (07.06) ok. 16:30 na Sidorskiej przy stacji paliw MOL i chyba uśmiechnęłaś się do mnie 😄
Jak nie masz męża to daj like czy komentarz to odezwę się i pokręcimy razem kilometry 😆
Pan w dużych rowerowych okularach… czytaj więcej
Mijaliśmy się w niedzielę (07.06) ok. 16:30 na Sidorskiej przy stacji paliw MOL i chyba uśmiechnęłaś się do mnie 😄
Jak nie masz męża to daj like czy komentarz to odezwę się i pokręcimy razem kilometry 😆
Pan w dużych rowerowych okularach… czytaj więcej
Czy ktoś ma może garaż do wynajęcia okolice terebelska, okopowa, królowej jadwigi?
Witam! Czy posiada ktoś niewielki lokal/gabinet do wynajęcia pod usługi stylizacji paznokci (manicure, pedicure) z możliwością zrobienia ciągu sterylizacyjnego w lokalu? Najlepiej okolice ulic warszawska akademicka terebelska?
Dzień dobry, chętnie podejmę opiekę nad dziećmi w tygodniu. Mogę pracować zarówno w godzinach porannych jak i wieczornych. Mam 19 lat i doświadczenie w opiece
.
.
znalazlem telefon iphone w miejscowości piszczac wlaściciela prosze o zostawienie jakiegoś kontaktu
Pozdrawiam dziewczynę pod McDonald która mnie znała, a ja jej nie kojażyłem i machała mi stopami przez szybę, jak chcesz to odezwij sie w komentarzu żebym wiedział kim jesteś